Met tientallen optredens per dag kijk je je ogen uit. STRTFSTVL Showcase is een belevenis voor jong en oud. Dus kom ook in 2024 met je vrienden, familie en (klein)kinderen. Er zijn tientallen optredens van straatartiesten, circus acts, jongleurs en acrobaten uit binnen- en buitenland.
Met één kaartje kun je alle acts zien. Met veel premières en unieke optredens is STRTFSTVL een must voor elke liefhebber!
Openingstijden:
Zaterdag 3 februari 2024: 11 - 19 uur
Zondag 4 februari 2024: 11 - 19 uur
Locatie:
DRU Industriepark
Hutteweg 24, 7071 BV Ulft
Zaterdag 3 februari 2024: 11 - 19 uur
Artiestengroep | Naam van de act of show | Speelplek | Zaterdag |
Rang Pang Circus | MikMak | Speelplek 1 | 11.30 |
Cycling Circus | Love has wheels | Speelplek 1 | 12.15 |
Fausto Giori | Demenzio Psycho Chicken | Speelplek 1 | 13.00 |
tobia circus | equilibrium tremens | Speelplek 1 | 14.00 |
Traviecircus Duo | El Nopalito Clown | Speelplek 1 | 16.00 |
Olivier Quist | Olivier Quist's Goochelshow | Speelplek 1 | 16.30 |
Riccardo Rosato | Pop Corn Break | Speelplek 1 | 17.00 |
Traviecircus Duo | Hoop Boom Boom | Speelplek 1 | 17.30 |
Cie AirBlow | Cabaret Cirque On Body Music + Giant Circles Song | Speelplek 2 | 12.00 |
Laura Dilettante | Palais Ambulante, Erste Hilfe Für Spinner & Sympathisanten, Fools & Romantics Emergency Care | Speelplek 2 circustent | 12.30 |
Duo Diesel | De Grote Desillusie Show 2.0 | Speelplek 2 | 13.00 |
Nina Theatre | Put your heart into it | Speelplek 2 circustent | 13.30 |
Bencha Theater | Allure | Speelplek 2 | 14.00 |
Cie AirBlow | Musicality is the Key | Speelplek 2 | 14.30 |
CTJ art | Erlend | Speelplek 2 | 16.00 |
Circusdrome | De sleutel van het Circus | The Key of the Circus | Speelplek 2 circustent | 16.30 |
Circo Puntino | We Can Do It! | Speelplek 3 | 12.30 |
Intrépidos | A Lucky Strike | Speelplek 3 | 13.15 |
Joshua Monten Dance Company | Linearity | Speelplek 3 | 13.45 |
Cia Blow Up | Klei kunstenaars / The Clay Artists | Speelplek 3 | 14.15 |
La Mecànica | Water Falls | Speelplek 3 | 16.00 |
Speelplek 3 | Geannuleerd | ||
UTA circ | No Matalàs | Speelplek 4 | 13.00 |
Andrej Tomše | Get the Hat | Speelplek 4 | 13.30 |
Directie & Co | PLAY CROWD | Speelplek 4 | 14.00 |
Hirondelles | Get the Hat | Speelplek 4 | 14.30 |
iluya | Jet Lag | Speelplek 4 | 16.00 |
Cia. Campi Qui Pugui | Asteroid | Speelplek 4 | 16.30 |
Teatro del Cacao | Rosso a Spasso | Speelplek 4 | 17.30 |
Glazendraaier | Glazendraaier / Glass Organ | Foyer | 15.30 |
Globus Hystericus | Buskers' Dream | Startpunt SSP-hal (buiten) | 16.00 |
The Sparkle | Dancing with the flames | Fabriekstoren (buiten) | 18.30 |
AIRA Vertical Walldance | NO More Gravity | Fabriekstoren (Buiten) | 18.55 |
Theater Zonder Blabla | Broer en Ik | Brother and I | mobiel | 11.15 |
Jelicious | Lux | mobiel | 11.15 |
Grandmasters of Painting | Grandmasters of Painting | mobiel | 15.00 |
Raaf Theater | Nachtvlinders | mobiel | 15.15 |
Il Palombaro | Il Palombaro | mobiel | 15.30 |
Abacus Theater | Steamroadsters | mobiel | 18.00 |
Lichtgevers | Lichtgevers | Luminants | mobiel | 18.00 |
Mini Relaxerette | Mini Relaxerette | SSP hal | continu |
Pikzpalace | Boucherie Bacul | SSP hal | continu |
Circus Theater Vladimir | De Dansende beer | SSP hal | continu |
Incognito Muziekacts | Monkey Music Box | SSP hal | continu |
Zondag 4 februari 2024: 11 - 19 uur
Artiesten groep | Naam van de act of show | Speelplek | Sunday |
Cycling Circus | Love has wheels | Speelplek 1 | 11.30 |
Rang Pang Circus | MikMak | Speelplek 1 | 12.00 |
Fausto Giori | Demenzio Psycho Chicken | Speelplek 1 | 12.45 |
Traviecircus Duo | El Nopalito Clown | Speelplek 1 | 13.30 |
Olivier Quist | Olivier Quist's Goochelshow | Speelplek 1 | 14.00 |
Traviecircus Duo | Hoop Boom Boom | Speelplek 1 | 14.45 |
tobia circus | equilibrium tremens | Speelplek 1 | 16.00 |
Riccardo Rosato | Pop Corn Break | Speelplek 1 | 17.00 |
Nina Theatre | Put your heart into it | Speelplek 2 circustent | 12.30 |
Cie AirBlow | Cabaret Cirque On Body Music + Giant Circles Song | Speelplek 2 | 13.00 |
Circusdrome | De sleutel van het Circus | The Key of the Circus | Speelplek 2 circustent | 13.30 |
CTJ art | Erlend | Speelplek 2 | 14.00 |
Laura Dilettante | Palais Ambulante, Erste Hilfe Für Spinner & Sympathisanten, Fools & Romantics Emergency Care | Speelplek 2 circustent | 14.30 |
Bencha Theater | Allure | Speelplek 2 | 16.00 |
Cie AirBlow | Musicality is the Key | Speelplek 2 | 16.30 |
Super Bammer | Perky & Fiddle | Speelplek 2 circustent | 17.00 |
La Mecànica | Water Falls | Speelplek 3 | 11.30 |
Circo Puntino | We Can Do It! | Speelplek 3 | 12.30 |
Joshua Monten Dance Company | Linearity | Speelplek 3 | 13.15 |
Intrépidos | A Lucky Strike | Speelplek 3 | 14.00 |
Cia Blow Up | Klei kunstenaars / The Clay Artists | Speelplek 3 | 16.00 |
Geannuleerd | |||
UTA circ | No Matalàs | Speelplek 4 | 13.00 |
Andrej Tomše | Get the Hat | Speelplek 4 | 13.30 |
Directie & Co | PLAY CROWD | Speelplek 4 | 14.00 |
Hirondelles | Moda Domo | Speelplek 4 | 14.30 |
iluya | Jet Lag | Speelplek 4 | 16.00 |
Teatro del Cacao | Rosso a Spasso | Speelplek 4 | 16.30 |
Cia. Campi Qui Pugui | Asteroid | Speelplek 4 | 17.00 |
AIRA Vertical Walldance | NO More Gravity | Fabriekstoren (Buiten) | 14.00 |
Glazendraaier | Glazendraaier | Foyer (binnen) | 15.30 |
Globus Hystericus | Buskers' Dream | Terras (buiten) | 16.00 |
The Sparkle | Dancing with the flames | Fabriekstoren (buiten) | 18.30 |
Theater Zonder Blabla | Broer en Ik | Brother and I | mobiel | 11.15 |
Jelicious | Lux | mobiel | 15.00 |
Grandmasters of Painting | Grandmasters of Painting | mobiel | 15.00 |
Raaf Theater | Nachtvlinders | mobiel | 15.15 |
Il Palombaro | Il Palombaro | mobiel | 15.30 |
Abacus Theater | Steamroadsters | mobiel | 18.00 |
Lichtgevers | Lichtgevers | Luminants | mobiel | 18.00 |
Magic Globe | The Magic Orb | mobiel | 18.00 |
Mini Relaxerette | Mini Relaxerette | beursvloer | doorlopend |
Pikzpalace | Boucherie Bacul | beursvloer | doorlopend |
Circus Theater Vladimir | De Dansende beer | beursvloer | doorlopend |
Incognito Muziekacts | Monkey Music Box | beursvloer | doorlopend |